kon

Prodej nemovitosti | Pronájem nemovitosti

Zvažujete prodej bytu či domu? Chcete svůj byt nebo dům pronajmout? Domluvte si konzultaci zdarma.

Poskytujeme rychlý a bezpečný prodej za nejvyšší možnou cenu.

Domluvte si osobní setkání a konzultaci zdarma. Naše spolupráce začíná nezávaznou prohlídkou Vaší nemovitosti. Na schůzce Vám pomůžeme se stanovením prodejní ceny, společně probere proces prodeje a navrhneme nejvhodnější strategii tak, abychom získali za nemovitost nejvyšší možnou cenu. Při prodeji nemovitostí využíváme nejen moderní technologie ale i tým profesionálů, kteří se postarají, aby obchod proběhl úspěšně a bezpečně.Často využíváme formu prodeje podáním nejlepší nabídky – tzv. aukce.

Naši dizajnový stageři připraví vaši nemovitost na prodej. Profesionálně připravená nemovitost se často prodá za vyšší cenu a v kratším čase. S naším fotografem připravíme kolekci fotek. Zajistíme inzerci na realitních serverech a oslovíme klienty z interní databáze RE/MAX. Prohlídky probíhají vždy za přítomnosti realitního makléře, který zajistí veškerá jednání se zájemci o koupi. V případě potřeby náš finanční poradce připraví nejlepší možné financování pro kupující.

Pronájem nemovitosti

Pomůžeme Vám bezpečně a rychle pronajmout dům, byt, kancelář nebo další typ nemovitosti. Doporučíme ideální výši nájemného, kauce a měsíčních záloh na energie. Zjistíme informace o potenciálních nájemnících, prověřím jejich finanční situaci a reference z předchozích pronájmů. Po nalezení nájemníka se postaráme o všechny smlouvy, přepis energií a služeb.

Spolupracujeme s advokátní kanceláří s vysokým pojištěním advokátních úschov, který připraví veškeré potřebné smlouvy (rezervační, kupní, o převodu).Podají návrh na vklad vlastnického práva do katastru nemovitostí.
Při předání nemovitosti připravíme předávací protokol a zajistíme převod médií na kupujícího (elektřina, plyn, telefon).
V případě potřeby Vám zajistíme další služby dle individuální dohody (stěhování a pod.)
Nejznámější realitní značka v České republice.Garantuje kvalitu služeb, jasné obchodní podmínky a reklamační řád.

CHCI PRODAT/PRONAJMOUT

Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný vstup
Neplatný Vstup
Neplatný Vstup
Invalid Input
Invalid Input
Neplatný Vstup
Neplatný vstup